Anahtar Kelime Nasıl Bulunur ?

anahtar kelime

Bir çok kişinin merak ettiği ve nasıl yapacağını tam bilmediği anahtar kelimeler ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdik. Öncelikle şunu belirtelim ki size yazmış olduğumuz makalemiz de bizler de anahtar kelime kullandık ve sitemize bu sayede hit kazandık.

Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız eğer, size çok basit biçimde anlatabiliriz. Biz “anahtar kelime” ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdik ve bunun için de yazıya uygun bir kelime araştırması yaptık. Yapmış olduğumuz bu araştırma da, arama motorları üzerinde “anahtar kelime” kelimesinin çok fazla bir rekabet ortamında olduğunu gördük ve aslında ilk sayfalarda çıkan sitelerin, anahtar kelimelerin nasıl kullanacağınızı değil, ne olduğunu anlatmışlar.

Bizde buna istinaden, sizlerin farklı aramalar yapacağınızı hesap ederek, seçmiş olduğumuz anahtar kelime öbeğine farklı kelimeler ekleyerek, sizin siteye girmesini sağladık. “Anahtar kelime nasıl bulunur” derken, aslında en çok aranan kelimelerden biri ile ilgili yazı yazdık ve bu sayede hit alarak, sayfamızın değerini yükseltik. Sizlerde anahtar kelime seçimlerinizi ziyaretçilerin aramalarına göre belirleyin ve kazançlı çıkın.

Son Yazılar

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz